1.forduló(08.22.Vasárnap): Vácduka-GÉMOSZ KSK - Verőce SE  1-0 (U-19 0-3)

2.forduló(08.25.Szerda): Vácduka-GÉMOSZ KSK - Dunabogdány SE 3-2 (U-19 2-5)

3.forduló(08.29.Vasárnap): Vácduka-GÉMOSZ KSK - Csomád KSK 17:00 2-1 (U-19 4-3)

Július 28.: Vácduka - Erdőkertes      1-5
Augusztus 1.: Vácduka - Nőtincs 4-2 (Az U-19-es mérkőzés elmaradt!!)
Augusztus 8.: Püspökhatvan - Vácduka  3-0 (U-19 2-3)

Augusztus 10.: Vácrátót - Vácduka 2-5 (U-19 6-1)

Tanulságos ifi vereség a Verőce SE ellen!!!

2010-08-22 19:22:56

Bár jól kezdődött a mérkőzés, sajnos gólig nem jutott a csapat, viszont a Verőceiek büntetőből betaláltak az első félidőben!!A második félidő még két vendég gólt és egy hazai kiállítást tartogatott melyet apró hibák hoztak össze!!Bár kikaptunk, tanultunk belőle és még elszántabban várjuk a második fodulót!!Reméljük az jobban fog sikerülni!!

"Nagy" góllal nyert a csapat!!

2010-08-22 20:18:01

A felnőttnek, nem úgy mint az ifinek, jól sikerült a debütálás a megye I/B-ben!! Nagy Viktor fejesével 1-0-ra sikerült legyőzniük a Verőce SE csapatot!!Gratulálunk a csapatnak!!

A második fordulóról!!!

2010-08-25 20:51:17

Amíg az ifi, 2-1-es vezetésről sajnálatos módon 2-5-re kikapott,addig a felnőtt egy eszméletlenül szép hajrával, 0-2-ről 3-2-re megfordította a mérkőzést,amely Herczeg találatával lehetett volna 4-2 is, de azt "szabálytalanság" miatt nem adták meg!!!

Úgytűnik csapatainknak a hátrány fekszik!!

2010-08-29 22:28:10

Az ifinek 1-3-as hátrányból 4-3-ra, a felnőtt csapatnak 0-1-ről 2-1-re sikerült nyernie a Csomád KSK elleni mérkőzésen!!Azthiszem a mai napon a szurkolók rendesen kivoltak szolgálva, hiszen helyzet-helyzet hátán volt s még ha ez nem lenne elég mindkét mérkőzést tarkította egy-egy kiállítás illetve 11-es is!!Szeretnék gratulálni a csapatoknak, és büszke vagyok rá,hogy tagja lehetek a Vácduka KSK-nak!!

Dupla öröm!!!

2010-08-31 19:12:17

Muka Gábor, most hétvégén duplán örülhetett, mivel másodjára lőtt győztes gólt, és az általa vezetett U19-es alakulat is megszerezte idei első győzelmét!!!Ő aztán az igazi győztes!!!

Újabb 3 pont veszett oda!!

2010-09-10 16:51:08

A 4.fordulóban utánpótlás csapatunk 6-1 re kapott ki a Pilscsaba otthonában, szörnyen rossz játék után!!Aztmondom örülhetünk hogy csak 6-1,mindennek a tetejében majdnem tömegverekedés alakult ki,miután a hazai szurkolók előbb arconköpték egyik játékosunkat,majd nekirontottak a csapatnak!!És ha még mindig nem lenne elég, a Szövetség kedden nyílvánosságra hozta döntését a csomád elleni mérkőzésről, miszerint "jogosulatlan játékos szerepeltetése" miatt 0:3-as végeredmény lett jóváirva!!Így hiába fordítottunk 1:3-ról oda a munkánk gyümölcse!!

Nem csak az U19 szerepelt le Piliscsabán!!

2010-09-15 20:16:56

Szörnyen rossz játék után 4:1-re kikapott a felnőttcsapat is a Piliscsaba SE otthonában!!

Újabb pofáraesés!!!

2010-09-15 20:47:50

Felnőtt csapatunk 2-1-es vereséget szenvedett Rád ellen a Magyar kupa 3.selejtezőkörében!!Ezzel idén is elbúcsúztunk a selejtezőpárharcoktól!!

Következő Mérkőzés

2010-09-15 22:03:22

Aszód FC a soron következő ellenfelünk.!

Szeptember 19-én 14-órakor kerül megrendezésre az Aszód FC-Vácduka-GÉMOSZ KSK u19-es labdarugó mérkőzés. A mérkőzés játékvezetője  Székely Ákos, segítője Platschek Jenő lesz.
Ugyanezen a napon 16-órától kerül megrendezésre az Aszód FC-Vácduka-GÉMOSZ KSK felnőtt labdarúgó mérkőzés is. A mérkőzés játékvezetője Ónódi Zoltán, segítői Székely Ákos és Platschek Jenő lesz.
HAJRÁ DUKA.!!!

A 6.-ik fordulóról!!!

2010-09-19 20:40:34

U19-es csapatunk egy nagyon izgalmas hajrával kiharcolta az 1 pontot érő 1-1es végeredményt!Ez lehetett volna sokkal több is de sajnos kimaradt egy büntetőnk és több ziccer is!!

A Felnőtt 1-2-es félidő után 1-5-re legyőzte az Aszód FC-t így továbbra is az éllovasok között vannak!!

2010-09-19 20:49:37

Nincs megállás .!! Következő ellenfelünk a Perbál SC!
Szeptember 26-án Vasárnap A Perbál SC-t fogadja csapatunk.
U19-es mérkőzés 14:00 órától veszi kezdetét.
Felnőtt csapatunk 16:00-kor lép pályára ugyancsak a Perbál SC ellen.
A mérkőzés játékvezetőiről később.!
Mindentbele Fiúk HAJRÁ DUKA.!!

Kész a beszámoló!!!!

2010-10-01 18:42:49

Kész a részletes beszámoló a 7. fordulóban megejtett Vácduka KSK(U19) - Perbál SE(U19) mérkőzésről!!Keressétek a Mérkőzések menüpont alatt!!

Vácduka- GÉMOSZ KSK 4-4 Mogyoród KSK

2010-10-10 15:57:05

Csak egy 4-4-es döntetlen sikerült elérnünk a Mogyoród elleni szombaton lejátszott U19-es mérkőzésen. 42percig tökéletesen öszpontosított a csapat és ennek megisvolt az eredménye, 3-0ra (Miskolczi Martin mesterhármasával) vezettünk deaztán jött egy 3perces rövidzárlat mialatt kaptunk 2 gólt.
A 2.félidőre belelkesedett az ellenfél és gyorsan (a játékvezető segítségével) 2gólt is szereztek. A lefújás előtt egy 10-15 perccel Zsigó Csaba tudott egalizálni és ezzel beállította a 4-4-es végeredményt.!

Újabb vereséget szenvedett a Felnőtt csapatunk.

2010-10-10 16:03:42

1-0ás vereséget szenvedett felnőtt csapatunk a Mogyoród elleni bajnokin. Hiába uraltuk a meccset a kapus vagy a kapufa mindig útunkba állt. És ahogy Murphy törényében megvan írva, 3perccel a lefújás előtt a vendég csapat  szerzett gólt. Így csapatunk zsinórba a másidik vereségét szenvedte.

Biztosan oda a Csomádi meccsen szerzett 3 pont!!!

2010-10-15 20:44:52

Sajnos kacsának bizonyultak azok a hírek, melyek szerint a Csomád KSK nem fizette ki az óvási illetéket és így érvénytelen lenne az óvásuk!!Biztos forrásból értesültünk arról, hogy kifizették és jóválett nekik írva a 0:3-as végeredmény!Az adatbankban lévő eredmény csupán véletlen maradt ki a frissítéseikből, de mára ezt is javították!!

Meglepő mérkőzés!!

2010-10-19 15:43:00

Több okból is meglepően alakult a Tahtitófalu SE - Vácduka-GÉMOSZ KSK U19-es mérkőzés!Elsősorban negatív meglepetés, hogy az eddig pont nélküli hazaiakkal csak egy 2:2-es döntetlent sikerült elérnünk, viszont pozitívum, hogy lap nélkül hoztuk a meccset, illetve, hogy Miskolczi Martin folytatta a góllövést és Antal László is betalát utolsó ember létére!!Így már a védelem is belekezdett a gólgyártásba, reméljük ez így is fog folytatódni,merem állítani, hogy a tavaly tavaszi forma kezd visszatérni a fiúkba és talán az őszi szezon végére sikerül erős középmezőnybe kerülnünk!!

Gyalázatos ifi vereség az Isaszeg ellen!!!!

2010-11-02 22:07:14

Szörnyen rossz játék után a hazaiak 6-szor ünnepelhettek gólt, míg a mieink csak két büntetőt tudtak gólra váltani!!A felnőtt ismét hátrányból fordított, s verte meg 1:4-re az Isaszegi csapatot!

Ismét nekivágunk!!!

2010-11-07 09:46:12

Mint minden héten, ma is nekivágunk a következő fordulónak, és megpróbáljuk megverni ellenfelnünk aki a 13.fordulóban a Pilisszentiván SE lesz!!A mérkőzésen Séra Balázs játékvezető fújja majd a sípot, segítője Boros Zoltán lesz!!!Továbbra is hangsúlyozom szükségünk van a közönségre, a bíztatásra, hogy képesek legyünk teljesíteni az elvárásokat!

A 13. fordulóról!!

2010-11-09 14:15:01

Az ifi, határozott játékkal kezdett, és meg is volt az eredménye!!2-0-ra vezettünk, de mint ahogy ez szokott lenni, a félidő végére lankadt a figyelmünk és ezt az ellenfél kegyetlenül kihasználta, majd a félidei sípszó előtt ki is egyenlített!!A második félidőben a két csapat nem bírt egymással, csak egy hazai kiállítás történt -a két hazai gólt szerző Miskolczi Martin mehetett idő előtt zuhanyozni- így maradt a 2-2-es végeredmény!!

A Felnőtt meccs nagyon hajtós volt, de nem bírtunk a vendégekkel, így 2-4-re elveszítettük a mérkőzést!A hazaiaknál előbb Rákóczi Levente, majd Török Gábor volt eredményes!

A 14.fordulóról!!

2010-11-16 20:23:30

Az ifi gyalázatos vereséget szenvedett a jól futballozó Budakalász otthonában!2:0ás félidő után, 6:0ás végeredmény állt be!!

A felnőtt, hozta a papírformát és 0:1-es győzelemmel térhetett haza!!

22-23. forduló

2011-04-26 13:17:09

A felnőtt csapat 3-2-re kikapott a Perbál otthonában, míg az ifi alakulat létszámhiányosságok miatt nem tudott kiállni idegenben, így 3:0-ás győzelem lett jóváírva a Perbál SE javára!

A 23.fordulóban a GEAC ifi nélkülisége miatt, csak a felnőtt csapat játszott, melyet 2:1-es győzelemmel zárt is!!

Verőce!!!

2011-04-26 13:12:06

A tavaszi szezon első fordulójából elmaradt Verőce-Vácduka mérkőzésen az ifi 3:1-es, a Felnőtt pedig 5:0-ás vereséget szenvedett!!

21.forduló!!

2011-04-11 16:39:16

A múltheti Dunakeszi elleni(4:0)vereség után, az Aszód elleni meccsre olyan változáson ment keresztül az U-19-es csapat, hogy azt valami felemelő volt látni!!Végre csapatként működtek, passzoltak és dominálni tudtak a mérkőzés döntő részében. Több nagyobb ziccert sikerült kiharcolniuk, de sajnos ebből csak egyet sikerült gólra váltani, de azthiszem ez is elég....

A felnőtt alakulat a Keszi elleni 1:0ás zakó után, 3:2-re tudott győzni az Aszód FC ellen!!

Szerdán az ifi a Verőce otthonába látogat, míg a felnőttek csütörtökön pótolják az elmaradt 16.fordulót!!

Ma Dunakeszi!!!

2011-04-03 09:45:21

Újabb csatába indulnak a vácdukai srácok, ma a Dunakeszi-Kinizsi FC lesz az ellenfél!

Amíg az ifi a régen várt pontokra vágyakozik, addig a felnőtt a 3 döntetlen és 1 győzelem után újabb tavaszi diadalról álmodozik!!Reméljük ma mindenkinek összejön amit szeretne!!Hajrá Fiúk, Hajrá Vácduka!!!

Újra Elindultunk!!

2011-03-29 13:51:26

Elnézést Kérünk az eddigi kimaradásért, technikai problémákkal küzdöttünk!!

2010-09-16 21:11:01

Szeretnétek e-mailben értesülni legujjab fejleményekről,meccsek időpontjairól, illetve eredményeiről???Íratkozzatok fel hírlevelünkre s mi értesítünk titeket minden értékes információról!!