Eddzőmérkőzések:

2010.08.08. Püspökhatvan - Vácduka (U19):

Kezdő: Szatmári R., Antal L., Bárány B., Sölch B., Diósi T.,Hartmann Á., Major G., Fézler M.,Diósi D.,Miskolczi M.,Varga M.

1.félidő

A mérkőzést elég lassan kezdtük, nehezen vettük fel a ritmust és ennek sajnos gyorsan meglett az eredménye!!A védelem picit elaludt majd az amúgy is gyors p.hatvani csatár meglógott, s kapusunk mellet begurította a labdát: (1-0)

Az első félidő második felében járunk, a csapat jó, s a labdabirtoklás fölénye is a miénk!!Az ellenfél nem bír kijönni a saját térfeléről!Egy sarokrúgás után Varga M. fejelt kapura, KAPUFA, majd a kipattanót Antal L. fejelte ugyancsak a kapufára, melyről utána kipattant!!A fölény még mindíg a miénk volt, ám egy p.hatvani pontrúgásból kapufa született, melynek kipattanóját az ellenfél csatára befejelte!!!(2-0)

Már csak néhány perc van az első játékrészből, ekkor egy szerencsés belőtt labdába, előbb Miskolczi Martin kotor bele, majd az ellenfél játékosáról pattan be a kapuba!!(2-1)

2.félidő (2-1)

A szépítő találatunk után még elszántabb lett a csapat, majd a hajtás ismét eredményt hozott, egy gyönyörű lapos passzos játék után a belőtt labdára Varga M. érkezett és a kapu bal sarkába lőtt!!(2-2)

Sajnos a második gól után már nagyon fáradt volt a csapat, és kicsit ki is nyíltunk, és bár az ellenfél folyamatosan támadott, szerencsére gólig nem jutott!A lefújás előtt járunk úgy 10perccel: Pontrúgáshoz jutottunk úgy 25-30 méterre a kaputól, melyet Hartmann Á. lőtt be középre, a csatárok indultak a várt kipattanóra, de az szerencsére ELMARADT!!A kapus rossz irányba indult el a lövés pillanatában majd mikor ezt korrigálni akarta megcsúszott,és a labda bepottyant a kapu közepébe!!(2-3)

A hátralévő néhány percben még a fáradt középpályások is visszahúzodtak védekezni, ezzel sikerült megtartanunk az eredményt!! Kis szerencsével és hatalmas győzni akarással tehát sikerült kiharcolnunk a 2-3-as végeredményt!!!

GRATULÁLOK AZ EGÉSZ CSAPATNAK!!!

Bajnoki 1.forduló:

2010.08.22. Vácduka-GÉMOSZ KSK - Verőce SE (U19):

Kezdő: Szatmári R., Antal.L, Bárány B.(45.p Miskolczi N.), Sölch B., Miskolczi M., Major G.(80.p Debri Hamza), Zsigó Cs.(75.p Diósi Tamás), Fézler M., Herczeg B., Miskolczi Martin, Varga M(80.p Diósi D.).

lapok:  sárga:Herczeg B., Antal L.,

piros: Miskolczi Martin(második sárga után)

1.félidő

Jó kezdett a csapat sokáig tartotta magát, még lövésig is elég sűrűn jutottunk,ám egy sajnálatos 11-es után az ellenfél átvette a vezetést!

(0-1)

Még mindíg megvolt a motiváció, a remény, hogy van még keresnivalónk a mérkőzésen az ellenfél továbbra is csak ritkán jutott lövésig!!

Az első félidő eredménye: 2 sárga és egy vendég gól!

2.félidő

Továbbra is támadott az ellenfél, de mi is küzdöttünk majd lövésekig is jutottunk ám ezek sajnos elkerülték a kaput!!Majd megszületett a második vendég gól!!Egy felívelt labdát sikeresen visszafejeltünk ám középpályásunkat megelőzte az ellenfél és mielőtt feleszmélhettünk volna már lőttek is kapura melyből sajnos gól született!!

(0-2)

Ha ez még nem lett volna elég, egy kis kakaskodás után, Martin megkapta második sárgalapját, így 10 emberrel kellett folytatnunk!!Kicsit összetörtünk, és el is fáradtunk, mivel kergettük az eredményt és emberhátrányban voltunk!!Ez hamar meg is hozta a kegyelem döfést, a harmadik vendég gólt!Egy felívelést követően egyik védőnk visszafejelés helyett, megcsúsztatta a labdát, ezzel indítva az ellenfél csatárát, majd egy az egyben sikerült megvernie a kapust és a kapu bal sarkába lőtt!!

(0-3)

Ezzel be is állt a végeredmény, de nem vagyunk letörve!!Az elszántság, a bizonyítási vágy, hogy megálljuk a helyünk a bajnokságban, semmit sem csökkent!!!Már várjuk a következő fordulót, melyet 2010.08.25.-én szerdán játszunk a Dunabogdány ellen!!!Továbbra is várunk minden kedves szurkolót, higgyék el SZÜKSÉGÜNK van a bíztatásra!!

Bajnoki 7.forduló:

2010.09.26. Vácduka-GÉMOSZ KSK - Perbál SE (U19):

Kezdő: Szatmári R., Antal.L, Bárány B., Sölch B., Miskolczi M.(52.p Varga M.), Miskolczi N.(46.p Major G.), Zsigó Cs., Fézler M., Herczeg B.(36.p kiállítva), Miskolczi Martin, Debri H(87.p Diósi T.)

a 16-on belül buktatta ellenfelét -mely eléggé megkérdőlyelezhető-
s ezt a játékvezető egy 11-essel és egy sárgalappal értékelte.
Mi ekkor még bíztunk kapusunkban s a bizalom megérdemelt volt hiszen
hárította a büntetőt melynek kipattanójára érkeztek a védők és így
megúsztuk, hogy már az elején megajándékozzuk az ellenfelet egy góllal.

11.perc - Herczeg Balázs besárgul egy taktikai faultot követően.

Még mindíg az első félidőben járunk mikor a 22. percben a középpályások
elaludva vagy csak a sárgától tartva végignézik ahogy az ellenfél közép-
pályása eljön a kaputól 25 méterig és kapuralövi a labdát!
Sajnos nagyon jól eltalált lövés volt a kapusunk nem tudott vele mit kezdeni!

Ezzel 0:1 az állás.

Eljött a mérkőzés 36. perce mikor egy fölösleges fault után Herczeg Balázs
megkapja 2. sárgáját és az ezzel járó kiállítást.A hátralévő 9 percet
a csapat védekezéssel töltötte nehogy idő előtt megkapjuk a KO-t jelentő
második gólt.
A félidő lejárta előtt 1 perccel még Miskolczi Martin is meglett jutalmazva egy
sárga lappal csak hogy teljes legyen a napja.

Kettős sípszó, 10 perc szünet, az 1.félidő 0:1-el zárult.

A félidei szünet feszülten telt, -a csapat ember és gólhátrányban- talán
érthető is ez, de a taktikai változtatások és tanácsok helyett az eddző
csak annyit mondott: "higgadtság!!!"
És milyen igaza volt!!Miután higgadtan tért vissza a pályára a csapat,
lassan meg is jött az eredménye!!Na de ezt majd a későbbiekben!!
Csak egy cserét ejtettünk meg a szünetben:  le: Miskolczi Norbert.
be: Major Gábor.

2.félidő

Jól kezdtük a 2. félidőt, voltak támadásaink is de igazán nagy gólhelyzetet
nem sikerült teremtenünk, egészen az 50.percig, mikor Miskolczi Martin vezette a
kapusra a labdát de az ellenfél védője elsodorta!!Ekkor meghallottuk a 11-est
jelző sípszót, mely számunkra azt jelentette "van még itt keresni valónk"!!!
Martin állt a büntetőhöz melyet nagy higgadtsággal a kapu közepébe rúgott,
így a balra vetődő kapusnak esélye sem volt a hárításra!!

Ezzel az eredmény 1:1!!De ez még korántsem végeredmény!
Közben csere:   le: Miskolczi Marcell.
be: Varga Márk.

Nem csak az eredmény hanem a mérkőzés összképe is azt mutatta hogy kiegyenlí-
tettek az erőviszonyok-pedig mi 10 emberrel játszottunk- voltak támadások
mindkét oldalon, de igazán nagy gólhelyzetig senki sem jutott!!

Aztán jött a feketeleves, Bárány B. egy faultot követően besárgult, s ezután
néhány másodperccel szabadrúgásból büntetett az ellenfél!!Az eredmény 1:2 és
mi a pokolban éreztük magunkat, gondolhattuk volna "ez a hajó már elment" de
rögtön a középkezdés után egy szögletet harcoltunk ki, amit M. Martin beadása után
Zsigó Csaba értékesített, majd a játékvezető is megdícsérte -főleg a túlzott
gólöröm miatt- egy sárgalappal.Ismét ott volt a remény az x-re vagy akár a győzelemre!

Az eredmény 2:2!

További 15 perc telt el úgy, hogy mindkét csapat már megelégedett volna a
2:2-es végeredménnyel, így említésre méltó támadás sem nagyon akadt.
A 86.percben mikor épp megkérdeztük " bíró spori mennyi van még??", sarokrúgás
következett. M. Martin szöglete után a labda mindenki feje felett elszállt, s a hosszún megint
jól helyezkedő Zsigó Csabához került, melyet nem mindennapi higgadtsággal
lőtt a kapu bal sarkába!

A csapat hihetetlenül nagy extázisba került, de szerintem érthető miután az
első félidei kiállítást követően két cél lebegett előttünk: vagy ne kapjunk ki
sok góllal, vagy ha van rá kis esély x-eljünk és jó nekünk az az 1 pont!
De hogy 0:1-ről 10 emberrel meccset nyerjünk??!!

Felejthetetlen érzés volt, és azthiszem az eddzőnek igaza volt a félidőben mikor
aztmondta:

"higgadtság, higgadjatok le és kezdjetek el focizni"

Ezzel a végeredmény 3:2(0:1)!!!Szép volt FIÚK!!!

Hírek

• Elindult a HÍRLEVÉL!!
    2010-09-16 21:11:01

Szeretnétek e-mailben értesülni legujjab fejleményekről,meccsek időpontjairól, illetve eredményeiről???Íratkozzatok fel hírlevelünkre s mi értesítünk titeket minden értékes információról!!